احداث مسکن در قالب "پروژه امیرالمومنین" ویژه مددجویان کمیته امداد

براساس اعلام مجموعه خیرین بی‌نام استان فارس، بهره‌برداری از واحدهای مسکونی در قالب “پروژه امیرالمومنین ” برای مدددجویان انجام و تا ۹ دی ماه در اختیار خانواده‌های معرفی شده از سوی این نهاد قرار می‌گیرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سعید نیاکان به عنوان یکی از خیرین در مجموعه خیرین بی‌نام استان فارس اظهار کرد: گروه خیرین بی‌نام استان فارس، گروهی هستند که در تمام عرصه‌های خدمت و خدمات‌رسانی به اقشار مختلف و نیازمند جامعه خصوصاً مددجویان کمیته امداد بدون هیچگونه چشم‌داشتی پیشقدم بوده و هستند و هیچ نامی از خودشان به جای نگذاشته‌اند.

وی تصریح کرد: احداث مسکن و سرپناه، تهیه جهیزیه، اشتغال، تأمین هزینه‌های درمانی، تأمین کمک هزینه تحصیلی و کمک‌های معیشتی در راستای رفاه و معیشت نیازمندان و مدجویان کمیته امداد استان فارس از سرفصل‌های فعالیت‌ها این مجموعه است.

نیاکان با اشاره به واگذاری احداث مسکن  برای مددجویان تحت پوشش این استان‌ها گفت: تاکنون در سه مرحله و در قالب پروژه‌های مسکن کوثر، سردار دلها واحدهای به مددجویان توسط نیکوکاران بی‌نام واگذار شده است.

وی با بیان اینکه سومین مرحله از احداث پروژه مسکن برای مددجویان تحت پوشش استان فارس از چندی پیش آغاز شده است، افزود: این پروژه  تحت عنوان پروژه مسکن ” امیرالمومنین”  نامگذاری شده است و حدود 85 درصد رشد پیشرفت فیزیکی دارد و براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در 9 دی ماه امسال در اختیار خانواده‌های شناسایی شده قرار می‌گیرد.

نیاکان با بیان اینکه پروژه‌های اشاره شده به مددجویان استان واگذار می‌شود، ادامه داد: این مددجویان از طریق کمیته امداد معرفی می‌شوند و در ادامه مسکن در اختیار آنها قرار داده می‌شود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از بختیاری؛ رئیس کمیته امداد و سایر مسئولان این نهاد در استان فارس تصریح کرد: در تمام مراحل احداث واحدها نظارت کامل از سوی کمیته امداد وجود دارد ضمن اینکه زمین‌ها مورد نیاز جهت احداث مسکن و همچنین فرایند صدور پروانه از طریق کمیته امداد انجام می‌شود.

انتهای پیام/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *