مدیرعامل بانک مسکن از رشد ۱۱۹ درصدی پرداخت وام ساخت مسکن طی سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: هیچ محدودیتی برای تامین مالی نهضت ملی مسکن نداریم.

 

افزایش 119 درصدی پرداخت وام ساخت مسکن در سال 1400

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن در دیدار با آیت‌الله حسینی بوشهری عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری از افزایش اعطای تسهیلات بانکی در حوزه تامین مسکن  خبر داد و اظهار کرد: با توجه به حمایت‌های گسترده رییس‌جمهوری در مدت کوتاه روی کار آمدن دولت سیزدهم برای تامین مالی پروژه‌های نهضت ملی مسکن هیچ گونه محدودیت و مانعی وجود ندارد و بانک مسکن در جهاد مسکن‌سازی کشور پیشتاز است.

وی   افزود: تسهیلات پرداختی در بخش مسکن و ساختمان نسبت به سال 1399، رشدی معادل 119 درصد را نشان می‌دهد که جامعه هدف آن نیز کمک به اقشار کم‌درآمد است.

مدیرعامل بانک مسکن از تامین مالی سهمیه ساخت مسکن  خبر داد و اعلام کرد: با توجه به زمان ارائه دستورالعمل‌های مربوطه از مراجع بالادستی و همچنین با توجه به عملکرد شبکه بانکی، میزان تسهیلاتی که به منظور احداث واحد مسکونی تا پایان سال 1400 توسط بانک مسکن پرداخت شده، نشان‌دهنده آن است که عملکرد بانک قابل قبول و در حد مطلوبی است.

پس از ارائه گزارش‌های مستند و مستدل مدیرعامل بانک مسکن، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری از خدمات بانک مسکن قدردانی کرد و با اشاره به اهداف اجرای طرح نهضت ملی مسکن، خواستار همکاری هرچه بیشتر بانک مسکن با دولت و اجرای صحیح تعهدات بانک در این حوزه شد.

انتهای پیام/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *