تایید نهایی ۱۰۳ هزار متقاضی نهضت ملی مسکن در استان تهران

به گزارش مشرق، خلیل محبت خواه مدیر کل راه و شهرسازی استان گفت: به میزان ۹۸۰ هزار نفر ثبت نام اولیه نهضت ملی مسکن داشته ایم که شامل شهرهای جدید پرند، هشتگرد، ایوانکی، شهرهای استان تهران و شهرهای زیرمجموعه بنیاد مسکن بوده است که پس از پالایش‌های نهایی ۱۰۳ هزار نفر تائید نهایی شده اند.

محبت خواه افزود: پیامک افتتاح حساب برای متقاضیان تائید شده از طرف بانک مسکن ارسال شده و در تعدادی از شهرها در نیز به سرعت در حال ارسال است.

وی در ادامه تصریح کرد: ۲۰ هزار نفر تاکنون در استان تهران افتتاح حساب داشته اند و بیش از ۱۲ هزار نفر متقاضی استان به ۱۴۳ پروژه تعریف شده نهضت ملی مسکن متصل شده اند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از برنامه ریزی همه جانبه تمامی زیرمجموعه های وزارت راه و شهرسازی در استان تهران برای اتصال ۱۰۳ هزار نفر متقاضی تائید صلاحیت شده خبر داد و گفت: بیش از ۶۰ درصد نیز بیشتر از تعداد متقاضیان تائید شده در حال حاضر زمین تخصیص یافته است و در واقع برای ۱۶۲ هزار نفر متقاضی زمین را تامین کرده ایم تا در ثبت نام های آتی نیز دچار مشکل نباشیم.

محبت خواه افزود: دو فرآیند شروع پروژه و تخصیص زمین را به شکل مستمر پیش می بریم و از شهرداران شهرهای استان نیز پیگیر تخصیص زمین و جذب سرمایه گذار برای رونق بخشی به نهضت ملی مسکن هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *