تولید مسکن مشکل اشتغال کشور را حل می‌کند/ اجرای پروژه‌های برد-برد مسکن در دستور کار

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن با تاکید بر این‌که با تولید مسکن مشکل اشتغال در کشور برای همیشه برطرف خواهد شد، گفت: پروژه‌های مشارکتی را به‌گونه ای اجرا می‌‌کنیم که به سود مردم و برد-برد باشد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مهدی طحافچی گفت: با توجه به نیاز اساسی کشور به مسکن مخصوصاً در برهه کنونی، پروژه‌های متعددی را در دست اقدام داریم.

وی با بیان “تلاش کرده‌ایم در ساخت مسکن، جهادی عمل کنیم”، ادامه داد: یکی از اولویت‌های کاری شرکت سرمایه‌گذاری مسکن همراهی با دولت سیزدهم برای تحقق وعده‌ و سیاست‌های مربوط به تولید مسکن است.

وی با تاکید بر این‌که باید فرصت ساخت و ساز مسکن با توجه به طرح نهضت ملی مسکن را مغتنم بشمریم،‌ افزود: پروژه‌های نهضت ملی مسکن تحت مدیریت شرکت سرمایه‌گذاری مسکن حدود 15 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با یادآوری این‌که در صورت واگذاری زمین پروژه‌های نهضت ملی مسکن را می سازیم،‌ تصریح کرد: در کنار طرح مذکور مسکن متری را نیز پیگیری می‌کنیم.

طحافچی با بیان این‌که پروژه‌های مشارکتی را به‌گونه‌ای اجرا می‌کنیم که به سود مردم و اصطلاحا برد-برد باشد،‌ گفت: در بحث مسکن متری،‌ شورای فقهی سازمان بورس در حال پیگیری است.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن یادآور شد: در اجرای پروژه‌ها،‌انسان محور بودن، اقلیم و بومی‌سازی و صنعتی‌سازی جزو هدفگذاری‌های شرکت سرمایه‌گذاری است.

وی بیان کرد: با توجه به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب،‌ بخش مسکن به‌راحتی می‌تواند مشکل اشتغالزایی در کشور را برطرف کند. ضمن این‌که بخش مسکن شرکت‌های دانش‌بنیان را نیز فعال خواهد کرد.

وی با اشاره به این‌که سیاست‌های ما در راستای سیاست‌های دولت،‌وزارت راه و بانک مسکن است، گفت: با فعال شدن تولید مسکن، 137 شغل وابسته به مسکن فعال شده که اشتغالزایی بالایی را به همراه خواهد داشت.

انتهای پیام/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *