نماینده تهران در مجلس گفت: در دولت گذشته با عدم اتمام مسکن مهر و نساختن مسکن برای مردم جفای بزرگی در حق مردم شد که امروز افرادی که مسبب این اوضاع شده‌اند به پای میز محاکمه کشانده شده‌اند تا پاسخ ترک فعل‌های خود را بدهند.

شاکری: مسببان اصلی ایجاد شرایط فعلی مسکن در دادگاه محاکمه می‌شوند/قوه قضائیه در حال رسیدگی به ترک فعل‌هاست

 

اقبال شاکری نماینده تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه تاکنون تعدادی از وزرای دولت یازدهم و دوازدهم از سوی دادگاه احضار شده‌اند تا به ترک‌ فعل‌های که در دوران مسئولیت خود داشته‌اند پاسخ دهند، افزود: مسئولان دولت گذشته باید درباره نحوه هزینه کرد ارز 4200 تومانی و به باد دادن سرمایه کشور، نحوه به حراج گذاشتن طلاهای بانک مرکزی، درباره قیمت ارز، خودرو و مسکن در دادگاه پاسخ‌گو باشند.

نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه یکی از مواردی که در قوه مقننه به دنبال آن بودیم و از وزرای دولت گذشته پاسخ قابل توجهی دریافت نکریدم بحث مسکن بود، ادامه داد: در 8 سال دولت آقای روحانی با رها کردن بازار مسکن در حق مردم جفای بزرگی صورت گرفت و فاجعه‌ای صورت گرفته که تا ده‌ها سال امکان بازگشت به شرایط عادی را نداریم.

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: در دولت گذشته با عدم اتمام مسکن مهر و نساختن مسکن برای مردم جفای بزرگی در حق مردم شد که امروز افرادی که مسبب این اوضاع شده‌اند به پای میز محاکمه کشانده شده‌اند تا پاسخ ترک فعل‌های خود را بدهند.

انتهای پیام/

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *