مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن تعیین شد/ گزارش استاندار خوزستان از وضعیت استان

استاندار خوزستان گزارشی در مورد مشکلات استان و راه‌حل‌ها، اقدامات انجام شده در خصوص بازسازی منطقه زلزله‌زده اندیکا به هیات وزیران ارائه کرد.

 

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، در جلسه هیات دولت که صبح روز چهارشنبه به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور برگزار شد، استاندار خوزستان گزارشی در مورد مشکلات استان و راه‌حل‌ها و اقدامات انجام شده در مورد بازسازی منطقه زلزله‌زده اندیکا و نیز عملکرد استانداری در طول خدمت دولت سیزدهم، به هیات وزیران ارائه کرد.

 

هیات وزیران در جلسه امروز همچنین آقای علیرضا فخاری را به عنوان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن تعیین کرد.

لایحه موافقتنامه بین ایران و ژاپن در زمینه همکاری متقابل اداری در امور گمرکی

هیات وزیران در ادامه، با پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی مبنی بر لایحه موافقتنامه بین دولت‌های جمهوری اسلامی ایران و ژاپن در زمینه کمک و همکاری متقابل اداری در امور گمرکی موافقت کرد.

لایحه موافقتنامه نظام ارتقای بازرگانی دوجانبه بین ایران و بلاروس

لایحه موافقتنامه نظام ارتقای بازرگانی دوجانبه بین دولت های جمهوری اسلامی ایران و جمهوری بلاروس، از دیگر مصوبات جلسه امروز هیات وزیران بود.

موافقت دولت با لایحه تصویب آیین نامه بین المللی ایمنی شناورهای تندرو 1994 (1373)

هیات وزیران در ادامه جلسه، پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی درخصوص لایحه تصویب آیین نامه بین‌المللی ایمنی شناورهای تندرو 1994 (1373) را به تصویب رساند.

آیین نامه مذکور شامل الزاماتی برای طراحی و ساخت، تجهیزات مورد نیاز و شرایط عملیات و تعمیر و نگهداری شناورهای تندرو است که در سطح بین المللی فعالیت دارند.

هدف اصلی از این آیین نامه، تأمین ایمنی در سطح برابر با کشتی های معمولی است که به موجب کنوانسیون بین المللی نجات جان اشخاص در دریا 1974 (سولاس 1974) و کنوانسیون بین المللی خط شاهین کشتی 1966 باید از طریق استانداردهای ساختاری و تجهیزاتی و کنترل های عملیاتی دقیق تأمین گردد.

تعیین نماینده و اعلام نظر دولت در خصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس

هیات وزیران همچنین، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان خود را برای پیگیری موضوعات مربوط تعیین کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *