سرگزی گفت: این وضعیت اصلاح نمی شود مگر اینکه رئیس جمهور با یک اراده محکم برای حل موضوع ورود پیدا کند و تمام کسانی که در مسیر اجرای قانون جهش تولید مسکن و ساخت واحد مسکونی مقاومت می کنند را از دولت کنار بگذارد.

به گزارش تازه‌نیوز، محمد سرگزی ، درباره روند اجرای قانون جهش تولید مسکن و وضعیت بازار مسکن، بیان کرد: مجلس برای ساماندهی بازار مسکن وظیفه خود را به صورت کامل انجام داد و با وضع قانون جهش تولید مسکن و اخذ مالیات از خانه های خالی دو گام اساسی در حوزه تقنینی برای ساماندهی حوزه مسکن برداشت.

مهم ترین شعار دولت ساخت مسکن است اما…

وی در ادامه با بیان اینکه خیلی از دستگاه ها همکاری و همراهی لازم را برای اجرای قانون جهش تولید مسکن ندارند، اظهار کرد: مهم ترین شعار دولت ساخت یک میلیون مسکن در سال بود ولی تا به امروز هیچ بانکی جز بانک مسکن در ارائه تسهیلات برای ساخت مسکن گامی بر نداشته است. خیلی از دستگاه های دولتی که مکلف شدند اراضی مازاد خود را به ساخت مسکن تخصیص دهند، مکرر مقاومت کرده و دستور رئیس جمهور در این حوزه بر زمین مانده است.

به نقل از ایسنا، نماینده زابل ادامه داد: این وضعیت اصلاح نمی شود مگر اینکه رئیس جمهور با یک اراده محکم برای حل موضوع ورود پیدا کند و تمام کسانی که در مسیر اجرای قانون جهش تولید مسکن و ساخت واحد مسکونی مقاومت می کنند را از دولت کنار بگذارد. با یک اراده محکم ساخت مسکن در کشور در مسیر درست خود قرار می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *