مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از واریز آورده اولیه ۲۰ هزار متقاضی (۱۹.۴ درصد) از ۱۰۳ هزار متقاضی تایید شده نهضت ملی مسکن خبر داد.

به گزارش ایبِنا، خلیل محبت خواه با یادآوری این که ۹۸۰ هزار نفر در نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند، اظهار کرد: این ثبت‌نام‌ها در شهر‌های جدید پرند، هشتگرد، ایوانکی، شهر‌های استان تهران و شهر‌های زیرمجموعه بنیاد مسکن بودکه پس از پالایش‌های نهایی ۱۰۳ هزار نفر تائید نهایی شدند.

وی ادامه داد: پیامک افتتاح حساب برای متقاضیان تائید شده از طرف بانک مسکن ارسال شده و در تعدادی از شهر‌ها در نیز به سرعت در حال ارسال است.

وی بیان کرد:۲۰ هزار نفر تاکنون در استان تهران افتتاح حساب داشته اند و بیش از ۱۲ هزار نفر متقاضی استان به ۱۴۳ پروژه تعریف شده نهضت ملی مسکن متصل شده اند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از برنامه ریزی همه جانبه تمامی زیرمجموعه‌های وزارت راه و شهرسازی در استان تهران برای اتصال ۱۰۳ هزار نفر متقاضی تائید صلاحیت شده خبر داد و گفت: بیش از ۶۰ درصد نیز بیشتر از تعداد متقاضیان تائید شده در حال حاضر زمین تخصیص یافته است و در واقع برای ۱۶۲ هزار نفر متقاضی زمین را تامین کرده ایم تا در ثبت نام‌های آتی نیز دچار مشکل نباشیم.

محبت خواه افزود: دو فرآیند شروع پروژه و تخصیص زمین را به شکل مستمر پیش می‌بریم و از شهرداران شهر‌های استان نیز پیگیر تخصیص زمین و جذب سرمایه گذار برای رونق بخشی به نهضت ملی مسکن هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *