3 راه اولیه برای ساخت پول از طریق سرمایه گزاری در املاک و مستغلات

3 روش اصلی که سرمایه گزاران املاک و مستغلات، از طریق آن پول در می آوردند.

 

3 روش وجود دارد که از طریق آن می توانید به سادگی پول درآورید؛ البته می بایست تکنیک های آن را بلد باشید.

1- افزایش ارزش اموال

 

2- درآمد حاصل از اجاره املاک که از مستاجران دریافت شده است.

 

3- سود حاصل از فعالیت تجاری که بستگی به املاک و مستغلات دارد.

 

 

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

 

 

به طور خلاصه لپ کلام این است که، با وجود اینکه همیشه راه های دیگری برای سودبری مستقیم یا غیر مستقیم در املاک و مستغلات مانند: یادگیری روش های پیدا کردن تخصص در زمینه های  دیگر همانند مسائل گواهینامه مالیات وجود دارد ولی، این سه مورد، برای اکثریت قریب به اتفاق، یک درآمد غیر مستقیم و ثروت نهایی است که در صنعت املاک و مستغلات وجود دارد.

با یادگیری نحوه استفاده از این روش ها، می توانید درجه دیگری از اطلاعات را به تخصص های خود اضافه کنید؛ این موضوع، تنوع را در کار افزایش می دهد و در صورتیکه جوانب احتیاط را رعایت کرده باشید، میزان ریسک پذیری را به مقدار قابل توجهی کاهش داده اید.

1- افزایش ارزش املاک و مستغلات شما

 

اولین نکته مهم این است که بدانید، ارزش ملک شما، همیشه افزایش نخواهد داشت. این سقوط قیمت که در طول دهه های 1980 تا 1990 اتفاق افتادف در صورتیکه در زمان حال اتفاق بیافتد، بسیار دردناک خواهد بود.

در بسیاری از موارد، به ندرت پیش می آید که ارزش املاک، از نرخ تورم عقب بماند و آن را از دست بدهد. به عنوان مثال، اگر دارای شما 1 میلیارد تومان باشد و میزان تورم، طبق اعلام بانک مرکزی، 109/6 درصد باشد، ممکن است میزان سود دهی شما چیزی حدود 1/096/000/000 شود که برای یک سرمایه گزار، مقدار قابل توجهی نخواهد بود.

 

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

 

این اتفاق به این دلیل رخ می دهد که دولت در حالیکه هزینه بیشتری صرف مالیات می کند، در حال تولید پول است. در هر صورت، در طول زمان، همه چیز برابر است و در نتیجه این اتفاقات، هر یک از ارزش های مالی موجود در کشور، کاهش یافته و ارزش ان روز به روز کمتر از گذشته می شود.

یکی از راه هایی که سرمایه گزاران املاک و مستغلات می توانند با استفاده از آنها درآمد زایی کنند، استفاده از چنین شرایطی است که در حالیکه به نظر می رسد نرخ تورم پیش بینی شده از میزان فعلی بدهی های بلند مدت فراتر رفته است، آنها قطعا با اشخاصی رو به رو خواهند شد که برای خرید ملک و املاک و سرمایه گزاری های اولیه، به دنبال قرض گرفتن پول باشند تا بعدا بتوانند با استفاده از دارایی خود، در انتظار افزایش تورم باشند.

از این طریق، آن ها می توانند وام مسکن را از طریق پول هایی که به مراتب کمتر است پرداخت کنند.

استفاده از شرایط به این معنی است که شما خریداریتان را زمانی انجام دهید که نرخ تورم خوب به نظر می رسد و بعد ها با بالا رفتن نرخ تورم، از خرید خود سود آوری داشته باشید. به عنوان مثال، توسعه دهندگان مستقل و با استعداد، به دلیل اینکه شرایط اقتصادی، عوامل بازار و مصرف کنندگان را می شناسند می توانند در زمان مناسب و با قیمت مناسب پروژه های مناسب را بررسی کنند و به طور معنا داری از درآمد اجاره ای که برای آینده آنها ارزیابی شده است و ممکن است که در شرایط کنونی به صرفه باشد، حمایت کنند.

 

2- درآمد های اجاره ای که توسط سرمایه گزاری های شما در املاک ایجاد می شود

 

پول سازی از طریق دریافت اجاره، از ساده ترین راه ها است. به این صورت که هرکسی که از 6 سالگی بازی مونوپولی را انجام داده باشد، متوجه اصول اولیه کار خواهد بود. اگر شما یک خانه، آپارتمان، ساختمان اداری ، هتل یا هر سرمایه ای در زمینه املاک و مستغلات د ارید، می توانید آن را اجاره دهید؛ البته این کار نیز به تنهایی کار ساده ای نیست و دردسر های خود را دارد.

البته خبر خوب مشاورین املاک برای شما این است که ابزار ها و راه هایی وجود دارد که می تواند این چنین سرمایه گزاریی ها و درآمد زایی را اسان تر سازد. یکی از این ابزار ها که به شما در زمینه تلاش برای کسب درآمد از املاک کمک خواهد کرد و ارزشمند است، یک نسبت مالی ویژه با نام ( نرخ بهره ) است. درست همانطور که یک سهام درنهایت، ارزشی به اندازه ارزش فعلی خالص و جریانهای تخمین زده خواهد داشت؛ املاک و مستغلات نیز د ر نهایت ارزشی مرکب از دو عنصر مهم خواهد د اشت:

1) ابزار مورد استفاده برای مالک آن 2) تولید خالص موجودی و جریان نقدی آن، نسبت به قیمتی که برای سرمایه گزاری اولیه پرداخت می شود.

 

 

در واقع، درآمد حاصل از اجاره بها می تواند حاشیه ای از ایمنی باشد که شما را از خطر و احتمال فروپاشی، حفظ کند. برای این منظور، انواع خاصی از سرمایه گزاری های املاک و مستغلات پیشنهاد می شود. برای بازگشت به بحث قبلی ما از چالش های ساخت پول از املاک و مستغلات ، ساختمان های اداری ، به ارائه یک تصویر که به طور معمول شامل اجاره های طولانی و چندساله می شوند پرداختیم.

 

3- پول زایی از عملیات های خرید و فروش در املاک و مستغلات

 

 

درآمد زایی از طریق املاک و مستغلات

 

آخرین راه درآمد زایی از طریق سرمایه گزاری در املاک و مستغلات، شامل خدمات ویژه و فعالیت های تجاری می شود.

اگر شما صاحب یک هتل باشد، می توانید فیلم های درخواستی را به مهمانان خود بفروشید. اگر شما صاحب یک شرکت اداری باشید، می توانید از طریق فروش ماشین آلات یا اجاره پارکینگ ، پول درآورید. اگر صاحب یک کارواش باشید می توانید از طریق کارتان درآمدزایی اسان داشته باشید.

این نوع از سرمایه گذاری تقریبا همیشه نیاز به دانش و تخصص دارد. مردان و زنان بسیاری هستند که هزینه و زمان خود را صرف یادگیری این تخصص ها می کنند و کسانی که بتوانند دامنه اطلاعات خود را گسترش دهند، می توانند درآمد زایی بی پایانی داشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *